Autocolor - manufaktura, w której pasjonaci motoryzacji realizują powierzone marzenia i wydobywają najbardziej ukryte piękno. 18 lat doświadczenia pracy z blacharką pojazdową to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim życiowa pasja. Zajmujemy się profesjonalną renowacją pojazdów zabytkowych - odbudową konstrukcji, obudową elementów karoserii. Realizujemy dowolne projekty, budujemy i przerabiamy nadwozie każdego pojazdu wedle pomysłu i projektu klienta lub zgodnie z dokumentacją producenta.
 

Proces renowacji samochodów zabytkowych, przeróbki czy też budowy zupełnie nowego pojazdu jest długotrwały i wieloetapowy, ze szczególnym naciskiem na stosowanie najwyższej jakości surowców i niezawodnych tradycyjnych technik. Większość prac realizujemy sami, a przy niektórych współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i ekspertami w swojej dziedzinie, którzy przeprowadzą generalny remont silnika, przywracając jego oryginalną świetność, wykonają nowe powłoki chromowane, które dodają blasku konstrukcji.Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas prac, aby ich właściciele mieli powód do dumy, a my satysfakcję z naszej pasji, jaką niewątpliwie jest ta dziedzina motoryzacji. Pojazdy, które opuszczają nasz warsztat są powodem do dumy dla ich właścicieli, a dla nas motorem do dalszych działań. W naszym dorobku oprócz popularnych samochodów takich jak volvo Amazon, Chewrolet corvette c3, c2, Cobra, można także odnaleźć odrestaurowanego Buicka, Adenauera, jak i budowanego według projektu klienta Volksroda.

Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas prac, aby ich właściciele mieli powód do dumy, a my satysfakcję z naszej pasji, jaką niewątpliwie jest ta dziedzina motoryzacji. Pojazdy, które opuszczają nasz warsztat są powodem do dumy dla ich właścicieli, a dla nas motorem do dalszych działań. W naszym dorobku oprócz popularnych samochodów takich jak volvo Amazon, Chewrolet corvette c3, c2, Cobra, można także odnaleźć odrestaurowanego Buicka, Adenauera, jak i budowanego według projektu klienta Volksroda.

 

Aby stary samochód odzyskał młodość i wspaniały wygląd proponujemy, m.in. usługi:

 

  • naprawa, renowacja,
  • odtworzenie, naprawa układów zawieszenia,
  • kierowniczych, hamulcowych,
  • blacharstwo remontowe,
  • blacharstwo odtworzeniowe.