Od wielu lat nasza firma jest wyróżniana w audytach zewnętrznych na najsolidniejszy zakład likwidacji szkód powypadkowych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wykonujemy wszelkie naprawy blacharsko - lakiernicze wszystkich marek. Udzielamy gwarancji na każdą wykonywaną przez nas naprawę.
 

Dbając o Państwa cenny czas umożliwimy dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym Autoryzowanym Serwisie, a przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.

22 lata doświadczenia i wysoko kwalifikowana kadra to gwarancja dobrej jakości. Serwis Blacharsko – Lakierniczy pracuje w oparciu o najwyższe standardy i technologie. Samochody naprawiane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Naprawy lakiernicze prowadzone są na stanowiskach do bezpyłowej obróbki i lakierowania. Samochody lakierowane są w systemie lakierów wodorozcieńczalnych firmy Spies Hecker co gwarantuje idealne odwzorowanie kolorystyki lakieru.